Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва

ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА

Адреса: смт Краснокутськ, вул. Охтирська, 1

Начальник: Гузенко Ірина Михайлівна

тел. 3 14 28

ПОЛОЖЕННЯ

Номенклатура справ на 2019  рік

Обговорення детального плану території за межами населених пунктів на території Мурафської сільської ради для реконструкції каналізаційних очисних споруд в смт Краснокутськ.

Генеральний план с. В'язова Краснокутського району Харківської області

Таблиця  розміщення матеріалів містобудівної документації на офіційних  сайтах.

Гафічні матеріали детального плану території , обмеженої вулицею Євгена Лисенка, територією об'єктів громадської забудови та зелених насаджень загального користування в с. Пархомівка Краснокутського району Харківської області (для розміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини)

Детальний план території , обмеженої вулицею Євгена Лисенка, територією об'єктів громадської забудови та зелених насаджень загального користування в с. Пархомівка Краснокутського району Харківської області (для розміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини)

Містобудівні умови і обмеження №3

Розпорядження від 26.04.2018 № 215 " Про розроблення детального плану території за межами населених пунктів на території Мурафської сільської ради для реконструкції каналізаційних очисних споруд в смт Краснокутськ"

Містобудівна документація

Рекомендації щодо виконання Закону України від 27.03.2014 № 1170 - УІІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України " Про доступ до публічної інформації" 

Звіт про інвентаризацію документів, які містять топографо-геодезичні та картографічні  дані

Топографічні плани

Містобудівна документація

Детальний план території виробничо-господарського комплексу розташування сільськогосподарського підприємства в межах населеного пункту с.В'язова, вул. Виробнича та території В'язівської сільської ради Краснокутського району Харківської області