Громадська рада 2015

Громадська рада при Краснокутській районній державній адміністрації достроково припинила свої повноваження.

Кабінет Міністрів України своїм рішенням припинив повноваження усіх громадських рад при центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київській та Севастопольській міських, районних, районних у мм. Києві та Севастополі державних адміністраціях, утворених до 22 лютого 2014 року, про це йдеться в Постанові  №688 від 26 листопада 2014 року, що набрала чинності 6 грудня.

Документ обґрунтовується метою ефективної реалізації положень Закону України "Про очищення влади", забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності органів виконавчої влади, здійснення громадського контролю за їхньою діяльністю й оновлення громадських рад.

 

 Запрошуємо усі зацікавлені інститути громадського суспільства Краснокутського району до участі  у створенні громадської ради

Ініціативна група інформує, що з 15 лютого 2015 року починається прийом документів для участі в установчих зборах нового складу громадської ради при Краснокутській районній державній адміністрації.

Прийом документів здійснюється в робочі дні з 8-ї до 17-ї год. (перерва з 12-ї до 13-ї) за адресою: Харківська область, Краснокутський район, смт. Краснокутськ, вул. Карла Маркса 1, каб. № 25. Контактний телефон: 3-12-92. Останній строк подачі документів – 16 березня  2015 року.

Установчі збори відбудуться  20 березня 2015 року за адресою: Харківська область, Краснокутський район, смт. Краснокутськ, вул. Карла Маркса 1, райдержадміністрація, зала засідань. Реєстрація учасників розпочнеться о 13:40, засідання – о 14:00.

До переліку документів, які необхідно подати для участі в установчих зборах для формування нового складу громадської ради, входять:

- заява в довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (наприклад, керівником);

- рішення керівника інституту громадянського суспільства (якщо інше не передбачено його установчими документами) про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою /у разі її наявності/ (наприклад, протокол керівного органу про делегування);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства в довільній формі;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років у довільній формі;

- заповнена та підписана згода на обробку персональних даних за формою.

- ксерокопія першої та другої сторінок паспорта; два примірника фото 3х4.

Установчі збори відбудуться 20 березня 2015 року  за адресою: Харківська область, Краснокутський район, смт. Краснокутськ, вул. Карла Маркса 1, зала засідань. Реєстрація учасників розпочнеться о 13:40, засідання – о 14:00.