ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ТА БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ТА БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ

З 1 січня 2020 року Державна казначейська служба України (далі – Казначейство) перейшла на ведення бухгалтерського обліку за Планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203, із змінами та доповненнями (далі – План рахунків №1203).

Відповідно з 01.01.2020 введено в дію нові рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, відкриті за Планом рахунків №1203 з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунка IBAN, який налічує 29 знаків, відповідно до вимог постанови правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного банківського рахунку (IBAN) в Україні» (зі змінами).

Звертаємо увагу, що рахунки, які були відкриті за Планом рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Державного казначейства України від 28.11.2000 № 119 (далі – План рахунків №119) з 01.01.2020 закриті.

 Кошти Казначейством на недіючі рахунки не зараховуються, а повертаються банківським установам як «нез’ясовані надходження».

З метою запобігання виникнення у платників податкового боргу зі сплати податків, зборів, платежів УДКСУ у  Краснокутському районі Харківської області звертається з проханням забезпечення правильності сплати податків, зборів, платежів на нові реквізити рахунків, які відкриті за Планом рахунків №1203.

Реквізити нових рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів розміщені на Веб-сторінці ГУ ДКСУ у Харківській області Веб-порталу Державної казначейської служби України (Реквізити рахунків - Харківська область) за адресою: www.treasury.gov.ua. Також реквізити зазначених рахунків можна отримати у відповідних органах, що контролюють справляння надходжень бюджету.