ПРЕСТИЖНА ВИСОКООПЛАЧУВАНА ПРОФЕСІЯ У СФЕРІ ІТ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

ПРЕСТИЖНА ВИСОКООПЛАЧУВАНА ПРОФЕСІЯ У СФЕРІ ІТ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Відповідно до листа Департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА №01-29/08/01/2567від 17.02.2020 Мінсоцполітики разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проєкт «Ти можеш усе! Можливості безмежні».
Метою соціального проєкту повного циклу «Ти можеш усе! Можливості безмежні» є надання усім бажаючим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних ІТ-компаніях України.
Проєкт триватиме наступні півроку у кілька етапів. Реєстрація охочих взяти участь у Проєкті відбувається з 5 лютого 2020 року за посиланням https://prometheus.org.ua/you-can-everything/. Під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові курси і, за власним бажанням, декілька додаткових курсів.
Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року. Навчальний процес триватиме до 14 тижнів, ще тиждень — на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі — конкурси та вакантні посади.
Ознайомитись з проектом можна за посиланням https://education.msp.gov.ua/.
За більш детальною інформацією звертайтеся до Краснокутської районної філії Харківського обласного центру зайнятості телефон (05756)3-13-35.