В Державній службі зайнятості стартував новий проект — Інститут «Консультант роботодавця»

В Державній службі зайнятості стартував новий проект — Інститут «Консультант роботодавця»

1 січня 2020 року в Державній службі зайнятості стартував новий проект — Інститут «Консультант роботодавця». Основна мета новацій полягає у розширенні підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки підприємницької активності регіону, особливостей розвитку регіонального ринку праці та загального балансу між попитом і пропозицією робочої сили.

Новий підхід до обслуговування роботодавців має переорієнтувати роботу спеціалістів по взаємодії з роботодавцями з формальної реалізації визначених законом функцій на задоволення індивідуальних потреб кожного клієнта.

Фахівці Краснокутської районної філії Харківського обласного центру зайнятості відпрацьовують нові та сучасні підходи в роботі з клієнтами, забезпечують оперативний та якісний підбір персоналу для кожного роботодавця з урахуванням його індивідуальних потреб та особливостей галузі, у якій підприємство здійснює свою діяльність, розширюють коло роботодавців, що співпрацюють зі службою. За кожним роботодавцем закріплено окремого консультанта, який володіє детальною інформацією  щодо діяльності підприємства, його поточної та перспективної потреби у кадрах тощо. Такий підхід допомагає сформувати результативні напрями подальшої співпраці між службою зайнятості та роботодавцем. Адже служба володіє найбільшою базою шукачів роботи та безробітних, які розподілені на профільні групи, що сприяє оперативному підбору потрібних  роботодавцю фахівців та скороченню терміну укомплектування вакансій. Державна служба зайнятості дає можливість здійснити підготовку або підвищення кваліфікації кадрів під індивідуальне замовлення роботодавця, зокрема, в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, який орієнтований на навчання дорослого населення та оснащений сучасним обладнанням.

Усі послуги роботодавцям та шукачам роботи Державна служба зайнятості надає безкоштовно.