Проведено виїзний захід «Велика перерва»

Проведено виїзний захід «Велика перерва»

Фахівцями Краснокутської районної філії Харківського обласного центра зайнятості за сприянням Харківського обласного центру зайнятості та за участі представників навчальних закладів м. Харкова, фахівців Краснокутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представника Краснокутського районного сектору ГУДСНС України в Харківській області в заміському оздоровчому закладі «Каразінський» було організовано та проведено виїзний захід під назвою «Велика перерва» для дітей, які відпочивають у таборі.

Дітям цікаво було дізнатися про професії у галузях металообробки і машинобудування та покрутити гайки з ХЦПТО, взяти участь у хім-процесах від Фармацевтичного університету, навчитись замішувати тісто та ліпити рогалики та булочки від ДНЗ «Слобожанського ЦПТО», від Харківського коледжу Державного університету комунікації спостерігати за цікавими фізичними процесами.

На заході, фахівці служби зайнятості разом з дітлахами згадали які існують професії, відгадували загадки, розфарбовували розмальовки, малювали професії своєї мрії. Учасники заходу отримали позитивні враження та подарунки.