Судом задоволено позов Дергачівської місцевої прокуратури та повернуто у власність держави земельну ділянку

Судом задоволено позов Дергачівської місцевої прокуратури та повернуто у власність держави земельну ділянку

Краснокутським районним судом задоволено позовні вимоги місцевої прокуратури та витребувано з чужого незаконного володіння на користь держави земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 2,0000 га, розташовану за межами населених пунктів на території Мурафської сільської ради Краснокутського району Харківської області.

Як розповів заступник керівника місцевої прокуратури Максим Блохін, не дивлячись на те, що особа вже отримувала безоплатно земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності, чоловік вирішив знову звернутись до уповноважених органів для отримання земельної ділянки та отримав її, хоча норми земельного законодавства дозволяють використати таке право лише один раз. Після чого вказаний громадян, безпідставно отримавши від держави земельну ділянку, відчудив її на користь третьої особи.

За результатами розгляду справи судом задоволено в повному обсязі позовні вимоги прокуратури та скасовано наказ Головного управління Держгеокадастру в Харківській області щодо передачі земельної ділянки у власність, визнано недійсним договір оренди землі та витребувано земельну ділянку з чужого незаконного володіння на користь держави.