Краснокутським районним судом засуджено жителя Краснокутського району за зберігання наркотиків

Краснокутським районним судом засуджено жителя Краснокутського району за зберігання наркотиків

У вересні місяці цього року Краснокутським відділом Дергачівської місцевої прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт щодо 31-річного мешканця смт Костянтинівка Краснокутського району Харківської області, який обвинувачувався в тому, що в червні-липні цього року придбав та зберігав у себе в домоволодінні більше 1 кг наркотичного засобу.

Як розповів заступник керівника Дергачівської місцевої прокуратури Юрій Ковальов, під час обшуку в липні цього року в домоволодінні місцевого мешканця, що проводився місцевою поліцією за участі Краснокутського відділу Дергачівської місцевої прокуратури виявлено та вилучено більше 1 кілограму особливо небезпечного наркотичного засобу - макової соломи, що відповідно до законодавства є великим розміром.

Під тиском зібраних в ході досудового розслідування доказів обвинувачений визнав свою вину та розкаявся у скоєному.

За результатами судового розгляду обвинуваченого визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 309 КК України за фактом незаконного придбання та зберігання наркотичних засобів без мети збуту, у великих розмірах та засуджено до покарання у вигляді двох років позбавлення волі.

Однак, враховуючи дані що характеризують особу, обставини що пом’якшують відповідальність, правопорушника було звільнено від відбування покарання з випробуванням із іспитовим строком два роки.

 Довідково: на даний час вирок набрав законної сили.