Прокуратура вкотре Прокуратура вкотре вимагає у суді повернути земельну ділянку у суді повернути земельну ділянку

Прокуратура вкотре Прокуратура вкотре вимагає у суді повернути земельну ділянку у суді повернути земельну ділянку

Краснокутським відділом Дергачівської місцевої прокуратури Харківської області до Краснокутського районного суду Харківської області направлено позовну заяву про визнання наказів незаконними, договору оренди земельної ділянки недійсним, скасування його реєстрації та витребування земельної ділянки сільськогосподарського призначення у відання держави. Земельна ділянка розташована на території Краснокутської селищної ради Краснокутського району Харківської області. Нормативно-грошова оцінка якої становить 527 тис. грн.

Встановлено, що на підставі наказів Держгеокадастру у Харківській області у 2017 році для ведення особистого селянського господарства надано громадянину у власність земельну ділянку сільськогосподарського призначення, загальною площею 2 га, яку останній одразу ж продав.

Також встановлено, що вказаному громадянину у 2010 році вже надавалася земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства.

Передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах норм, визначених цим Кодексом, проводиться один раз по кожному виду використання (ч.4 ст. 116 ЗК України).

Таким чином, вказана земельна ділянка безоплатно передана громадянину у власність вдруге, тобто з порушенням вимог чинного законодавства.