Всеукраїнський Тиждень права в бібліотеках району

Всеукраїнський Тиждень права в бібліотеках району

У рамках Всеукраїнського Тижня права в Краснокутській централізованій бібліотечній системі відбувся цикл заходів правової тематики. Заходи проведені в рамках Тижня сприяють підвищенню рівня правової культури читачів бібліотеки, інформованості молоді про їхні конституційні права та обов’язки, можливості їх реалізації та захисту.

11 грудня 2019 року в Володимирівсьській сільській бібліотеці для відвідувачів бібліотеки бібліотекарем Дрижаног Ларисою була проведена година інформації «Права і обов’язки юного громадянина».

13 грудня 2019 року в приміщенні Краснокутської центральної районної бібліотеки бібліотекарем читального залу Китченко Євгенією для учнів груп ЕГЗ-34 і Т-43 Краснокутського професійно – аграрного ліцею проведено тематично – виховну годину «Права та обов’язки громадянина України».

Працівниками центральної дитячої бібліотеки Жижирій Інною та Шереметою Оксаною для учнів 4-Б класу Краснокутській гімназії проведено інформаційну хвилину «З дитинства знай свої права».

Для учнів 5-х класів Колонтаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів бібліотекарем Любівського сільського філіалу Кіктенко Ніною проведено конкурс ерудитів «Закони з якими вчимося, працюємо, живемо».

У Мирнянській сільській бібліотеці для відвідувачів бібліотеки  бібліотекарем Гончаровою Галиною була проведена бесіда «Мої права в моїй державі».

У Мурафській сільській бібліотеці, бібліотекарем рижаног Ларисою, для учнів 9 класу було проведено тематичну виховну годину «Права людини на сучасному етапі».

У ході заходів розглядалися життєві приклади, конкретні ситуації які змусили замислитись над необхідністю знати закони нашої країни та вміти їх застосовувати. До уваги учасників були представлені тематичні виставки, відео матеріали: «Наші права – щасливе майбутнє», «Мої права – моє життя», «Мої права – моє життя», «Уроки права – уроки життя», «Що таке права людини»; «Права і обов’язки дітей», «Кожна дитина має право».