День знань на Краснокутщині

День знань на Краснокутщині

1 вересня у закладах освіти Краснокутського району відбулися заходи з відзначення Дня знань. Цього року навчальний рік розпочинається у новому форматі, з урахуванням вимог адаптивного карантину.

Забезпечені умови для роботи та навчання, для надання якісної і доступної дошкільної  освіти для 623 дошкільнят, середньої освіти для 2494 учнів та позашкільної освіти дітям району. У 2020/2021 навчальному році в 11-х 11-ти класах навчатиметься 147 учнів, у 14-ти перших класах - 245 дітей.

Головне завдання на новий навчальний рік - прагнути того, щоб вся система освіти наскрізно готувала людей до складних викликів майбутнього, які вимагають від педагогів принципово нових підходів до навчання та розвитку можливостей юних громадян. У контексті Краснокутського району – від впевненого дошкільного старту дошкільнят до успішного складання випускниками зовнішнього незалежного оцінювання.

1 вересня 2020 року після закінчення робіт з реконструкції  Пархомівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів на День знань відвідали почесні гості: заступник голови Харківської ОДА Євгеній Грицьков, радник голови Харківської ОДА Олександр Петровський, голова Краснокутської РДА Юрій Раїна, директор ТОВ «Будівельник» Сергій Гребенчук та Пархомівський сільський голова Євгеній Сілін, які із словами привітань та побажань звернулися до учнів, батьків та педагогічного колективу школи.

Після заходу почесні гості оглянули реконструйовану будівлю загальноосвітньої школи, а саме: відвідали оновлені приміщення навчальних кабінетів, оглянули нові меблі, нову спортивну залу, ознайомились із проведеними роботами зовнішнього благоустрою.