Проведено семінар-нараду з керівниками та спеціалістами провідних сільгосппідприємств району

Проведено семінар-нараду з керівниками та спеціалістами провідних сільгосппідприємств району

 02 березня 2017 року приміщенні великої актової зали районної ради відбулась семінар-нарада з керівниками та спеціалістами провідних сільгосппідприємств району.

           На нараду були запрошені керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств району, керівники установ та організацій району, фахівець Інституту рослинництва ім. В.Я.Юр’єва НААН та комерційні структури.

         Відкрив та вів семінар-нараду начальник управління агропромислового та економічного розвитку Краснокутської райдержадміністрації В.І.Лихвар, який привітав усіх вітальним словом та ознайомив присутніх із порядком денним.

         В ході наради було обговорено ряд питань, саме:

  • дотримання мінімальної заробітної плати та легалізація зайнятості про що доповіла Нелуп О.О. начальник відділу праці та зайнятості населення управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.
  • про підготовку Краснокутським професійним аграрним ліцеєм кваліфікованих кадрів для роботи в сільській місцевості проінформував Дяченко Володимир Григорович, старший майстер Краснокутського професійного аграрного ліцею.
  • щодо перевірки якості насіння ознайомила Руденко Р.В. агроном-інспектор І категорії територіального представництва державного підприємства «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» у Харківській області.
  • про міжнародну технічну допомогу для розвитку сільського господарства, доповіла Доля З.В. начальник відділу економічного розвитку та фінансової роботи управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації.
  • про стан догляну за посівами озимої пшениці доповів Авраменко С.В. кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник лабораторії рослинництва і сортовивчення Інституту рослинництва ім. В. Я. Юр’єва НААН.
  • надання ТОВ «Торгівельний дім АСТЕРА» та ТОВ «Інтертехінвест» пропозицій щодо можливості придбання  сільськогосподарської техніки за доступними цінами.

          Кожному учаснику наради були надані індивідуальні поради та рекомендації від спеціалістів. Учасники семінар-наради мали змогу поспілкуватися та поділитися досвідом між собою.

         В.І.Лихвар висловив вдячність виступаючим та побажав успіхів в подальшій праці.