В межах правопросвітницького проекту «Я маю право»

В межах правопросвітницького проекту «Я маю право» 9 вересня 2019

В період з 02 по 06 вересня 2019 року у межах правопросвітницького проекту «Я маю право», який діє відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 638-р «Про реалізацію право просвітницького проекту «Я маю право!» у 2017-2019 роках», враховуючи необхідність впровадження освіти у сфері прав людини у системі формальної освіти задля формування у дітей навичок та вмінь відстоювати та захищати свої права, фахівцями Краснокутського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді спільно зі спеціалістами відділу «Краснокутське бюро правової допомоги» було здійснено ряд виїздів по загальноосвітніх закладах району з метою проведення тематичних уроків «Я маю право!».

Головна мета уроків – поглиблення та розширення знань учнів про права та обов`язки людини та громадянина, підвищення рівня обізнаності сучасної молоді щодо правових стандартів прав людини, сприяти вихованню правомірної поведінки, виховувати повагу та необхідність дотримання законів, прав та обов`язків.

Під час проведення тематичних уроків в ігровій формі школярі разом з фахівцями розв`язували юридичні задачі, використовуючи юридичні терміни, наводили приклади дотримання та порушення прав людини у повсякденному житті. З`ясували, що таке права та обов`язки та як їх дотримуватись у повсякденному житті. По закінченню заходу найактивніші учні отримали ПАСПОРТ ДИТИНИ «Я маю право» від представників відділу «Краснокутське бюро правової допомоги».

Під час проведення тематичних уроків розповсюджено друковану продукцію відповідного змісту.