Привітання голови РДА Олексія БЕЛОЦЬКОГО з нагоди свята Дня знань

Привітання голови РДА Олексія БЕЛОЦЬКОГО з нагоди свята Дня знань 31 серпня 2019

Дорогі учні і студенти! Шановні педагоги та батьки!

День знань 1 вересня – це особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою, лунають  теплі поздоровлення і кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвоника.

Дозвольте від щирого серця привітати учнів та студентів  з Днем Знань, святом молодості та надії. Впевнений, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення.

Нехай світлим, радісним та плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та будьте активними у громадському житті. Бережіть у своїй пам’яті роки навчання, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчає вас не тільки читати і писати, а й основам великої науки – життя.

Окреме, велике спасибі вам, вельмишановні педагоги, за тепло сердець, бездоганне виконання такої місії, як виховання нашої молоді в дусі любові до рідного краю, до України та до людей. Бо саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу.

Бажаю усім учням цілеспрямованості і наполегливості в оволодінні знаннями, вчителям – здоров’я, терпіння і натхнення. Ніколи не пускайте у своє серце зневіру і байдужість, ставте високі цілі і досягайте їх.

Успіхів вам у новому навчальному році!

 

З повагою

голова райдержадміністрації                                      Олексій Белоцький