До уваги представників інститутів громадянського суспільства

До уваги представників інститутів громадянського суспільства 15 серпня 2019

З 15 серпня 2019 року починається формування складу Громадської ради при Краснокутській районній державної адміністрації.

Краснокутська районна державна адміністрація, з урахуванням пропозицій діючої Громадської ради при Краснокутській РДА, розпочинає процедуру створення ініціативної групи по формування нового складу Громадської ради при Краснокутській райдержадміністрації відповідно до порядку, передбаченого чинною редакцією Постанови КМУ 03.11.2010 від № 996.

З 15 серпня по 24 серпня 2019 року (крім вихідних днів) з 08:00-12:00 та 12:45-17:00 за адресою: вул. Охтирська, 1 (2 поверх, каб.31) працівниками відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації проводитиметься прийом документів від представників інститутів громадянського суспільства для участі в ініціативній групі по підготовці установчих зборів для формування нового складу Громадської ради.

Зокрема, необхідно подати:

1) заяву від представника інституту громадянського суспільства, складену у довільній формі на ім’я голови Краснокутської райдержадміністрації;

2) лист-клопотання за підписом керівника інституту громадянського суспільства скріпленого «мокрою» печаткою про делеговану особу.

Відповідальний представник провідний інспектор відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Любов Юрченко.

Інформація про всі подальші етапи формування Громадської ради при Краснокутській райдержадміністрації, буде розміщуватися на офіційному веб-сайті Краснокутської РДА.

Запрошуємо усі бажаючі інститути громадянського суспільства взяти участь у формуванні нового складу Громадської ради при Краснокутській райдержадміністрації.

Для отримання додаткової інформації, пов’язаної з процесом формування нового складу Громадської ради при Краснокутській райдержадміністрації звертайтеся до відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації за телефоном (5756) 3 11 60.