Надходження до зведеного бюджету району та субвенції з обласного бюджету

Надходження до зведеного бюджету району та субвенції з обласного бюджету 13 червня 2018

Це та інші питання обговорили на плановому засіданні розширеної апаратної наради 13 червня 2018 року під головуванням голови районної державної адміністрації О.О. Белоцького.

Ініціативу голови ХОДА Юлії Світличної, про виділення коштів, підтримали депутати облради на пленарному засіданні 07 червня. Додаткові кошти – 10,69 млн. грн. - спрямують на ремонт та реконструкцію 5 об’єктів соціального значення та житлово-комунального господарства у Краснокутському районі а саме: реконструкція окремих приміщень будівлі Костянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. для розташування в них дошкільного підрозділу (2,4 млн. грн.); будівництво водної свердловини для водопостачання (1,49млн. грн.), будівництво водонапірної башти та облаштування зони санітарної охорони навколо водної свердловини (1,4 млн. грн.) в с. Китченківка; капітальний ремонт будівлі поліклінічного відділення КЗОЗ «Краснокутська центральна районна лікарня» (2,0 млн. грн.); капітальний ремонт приміщення комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Краснокутська дитяча музична школа» (3,4 млн. грн.).

За січень-травень 2018 року до зведеного бюджету району надійшло доходів (без врахування трансфертів) в сумі 56727,9 тис. грн., або 131,7% до затверджених показників на січень-травень 2018 року (43084,2 тис. грн.), додатково отримано 13643,7 тис. грн. В порівнянні з відповідним періодом 2017 року надходження збільшились у 2,2 рази, або на 30813,0 тис. грн. З доповіддю виступила Н.І. Пісна – начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

Про організацію проведення та результати профілактичних оглядів постраждалих від аварій на ЧАЕС ознайомила Головний лікар КЗОЗ «ЦПМСД Краснокутського району» В.В. Лісняк

Головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Д.О. Кабашний ознайомив присутніх із результатами призову громадян України на строкову військову службу в квітні-травні 2018 року. А начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Д.А. Стороженко про підготовку та відзначення районних святкових заходів в червні поточного року.

Фахівець із соціальної роботи Краснокутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ю.В. Кузьміна доповіла про стан роботи Краснокутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.