Відбулося засідання групи взаємодопомоги учасників АТО

Відбулося засідання групи взаємодопомоги учасників АТО

24 січня 2018 року відбулося засідання групи взаємодопомоги та взаємопідтримки учасників антитерористичної операції при Краснокутському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Основним її завданням є формування групової згуртованості, яка грунтується на основі взаємної участі їх членів у вирішенні питань, обміну знаннями й досвідом, зацікавленості й бажанні змінити щось у власній ситуації та обмінятись своїм досвідом з людьми, які мають подібні проблеми.

Попередньо обговоривши з учасниками АТО питання, які найбільше їх хвилюють, на зустріч були запрошені заступник начальника відділу у Краснокутському районі ГУ Державного кадастру у Харківській області І. О. Буряк та  спеціаліст відділу соціальних гарантій та персоніфікованого обліку отримувачів пільг УСЗН Краснокутської райдержадміністрації І. О. Данильченко.   

В ході зустрічі було розглянуто питання щодо медичних послуг, оздоровлення дітей, санаторно-курортного лікування, оформлення земельної ділянки тощо. 

Завдяки налагодженій роботі групи взаємодопомоги та взаємопідтримки, працівники центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді мають можливість вивчати проблемні питання, потреби учасників АТО та їх сімей,  планувати роботу з ними. 

Після завершення засідання учасникам АТО та членам їх сімей було роздано візитки Центру та інформаційні буклети «На допомогу захисникам Батьківщини» та «Організації та установи соціальної сфери Харківської області».