Проведено засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини

Проведено засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини

11 жовтня 2017 року головою райдержадміністрації О.О. Белоцьким проведено засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини. В засіданні взяли участь представники служби у справах дітей райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, а також представники КЗОЗ «Краснокутська районна лікарня» та Краснокутського відділення поліції Богодухівського відділу ГУНП в Харківській області.

В ході комісії розглянуто ряд питань, а саме: про призначення піклувальником над неповнолітньою дитиною-сиротою, про надання дозволу, на продаж житлового будинку, де має право спільної сумісності малолітня дитина; про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини, про надання дозволу, на дарування житлового будинку, де зареєстровані та проживають малолітні діти, про звільнення від здійснення повноважень опікуна/піклувальника над неповнолітньою, щодо участі батька у вихованні малолітньої дитини.

Із заявами громадян ознайомила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Л.А. Пономаренко, яка наголосила на необхідності глибокого вивчення питань та прийняття об’єктивних рішень, що стосуються забезпечення захисту прав дітей. По питаннях були заслухані як заявники, так і члени комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. 

«Кожна дитина має право на проживання в сім’ї разом з батьками, або в сім’ї одного з них та на піклування батьків. Батько і мати мають рівні права та обов’язки щодо своїх дітей. Предметом основної турботи та основним обов’язком батьків є забезпечення інтересів своїх дітей.» - зауважив голова райдержадміністрації