На радість юним громадянам району – відремонтовані приміщення першого поверху ЦДЮТ

На радість юним громадянам району – відремонтовані приміщення першого поверху ЦДЮТ

Краснокутський центр дитячої та юнацької творчості – позашкільний навчальний заклад району, в якому навчається 1018 вихованців. На базі  Центру працюють гуртки танцювального, художньо-естетичного та спортивного напрямів, відвідує які більше 300 дітей.

Історія існування приміщення закладу розпочиналась з 1900 року відкриттям ремесленого училища, а з 1960-х років  у ньому навчались учні Краснокутської середньої школи.

У 2006 році, рішенням Краснокутської районної ради, ця будівля була передана на баланс відділу освіти для розташування в ній Центру дитячої та юнацької творчості.

Оскільки будівля експлуатувалась давно й при тому, що поточні ремонти проводилися щорічно, була велика необхідність у проведенні  капітального ремонту усіх приміщень.

 Після неодноразових відвідувань позашкільного закладу головою Краснокутської районної державної адміністрації Олександром Сергійовичем Марчуком, реагуючи на звернення адміністрації закладу та, враховуючи попит населення на отримання послуг з позашкільної освіти, зокрема, щодо навчання танцювальному мистецтву, у 2015 році були виділені кошти з районного бюджету, за які на І поверсі обладнано  залу для занять хореографією із дзеркальною стінкою і танцювальним станком. Окрім того, старі віконні блоки були замінені на енергозберігаючі.

Також, за ініціативи голови райдержадміністрації О.Марчука та підтримки депутатського корпусу, були виділені додаткові кошти в сумі 200 тисяч гривень, з яких 100 тисяч гривень – це субвенція Краснокутської селищної ради для продовження ремонтних робіт.

26 травня 2016 року, під час відвідування свята «Обдарована дитина Краснокутщини», батьки вихованців танцювальних та спортивних гуртків і педагоги Центру звернулися з проханням до депутата Харківської обласної ради Юлії Олександрівни Світличної та  голови Краснокутської районної державної адміністрації Олександра Сергійовича Марчука щодо продовження ремонтних робіт, а саме: у спортивній залі, прилеглих кабінетах та коридору 1 поверху  Центру.

Підтримуючи позашкільну освіту, завдячуючи спільним зусиллям депутата Харківської обласної ради Юлії Світличної та  голови Краснокутської районної державної адміністрації Олександра Марчука рішенням Харківської обласної ради у червні цього року виділено  700 тисяч гривень на капітальний ремонт приміщення Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості.

Станом на 17 листопада 2016 року заплановані ремонтні роботи відповідно до кошторису (заміна системи опалення та підлоги у спортивній залі, ремонт І поверху та кімнати для занять) підходять до завершення і це  буде найкращим новорічним подарунком для вихованців Центру.