• Головна
  • Новини
  • Культура
  • Привітання Олексія Белоцького з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Привітання Олексія Белоцького з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Привітання Олексія Белоцького з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва 9 листопада 2018

Шановні працівники культури!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Вітаю усіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Без перебільшення можна стверджувати, що збереження національних традицій – запорука успішних перетворень сучасного суспільства. Культура робить людину особистістю; незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Українська культура займає гідну нішу у світовому співтоваристві, оскільки має давні коріння. Нам є чим пишатися. Багатовікова історія збагатила український народ неповторними цінностями.

Однак, щоб духовні традиції не втратили свого значення, необхідно на державному рівні підтримувати вогник національної культури, який не дозволить зникнути українській музиці, літературі та живопису.

Щиро бажаю міцного здоров'я, добра, благополуччя, натхнення та щедрих творчих здобутків.

Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог. Хай щастить вам, шановні діячі культури, у творчості і особистому житті! Зі святом!