• Головна
  • Новини
  • Культура
  • У Краснокутську відбулися урочистості до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

У Краснокутську відбулися урочистості до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

У Краснокутську відбулися урочистості до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва 8 листопада 2018

Сьогодні в районному будинку культури з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва привітали кращих працівників галузі.

В урочистостях взяли участь голова районної державної адміністрації Олексій Белоцький, перший заступник голови районної державної адміністрації Олена Губарєва, заступник голови районної ради Тетяна Краля, працівники та ветерани культури, шанувальники мистецтва.

У вітальному слові Олексій Белоцький предав вітання від глови ХОДА Юлії Світличної та зазначив: «Ті почуття та позитивна енергія, які панують у залі є натхненням для кожного з нас. Я хотів би щиро подякувати за вашу плідну працю та прагнення творити добро у такий непростий для українського народу час. Запевняю, влада є і буде вашим союзником і робитиме все задля того, щоб Краснокутщина стала одним із найкращих культурних центрів в Україні».

Під час урочистостей керівники району відзначили грамотами Краснокутської районної державної адміністрації та Краснокутської районної ради кращих працівників галузі культури за активну культурно-просвітницьку діяльність та розвиток галузі в ім’я розквіту рідного краю й на благо України.

Своїх колег музичними вітаннями привітали творчі аматорські колективи Краснокутського району.