У Краснокутську святкували День літа

У Краснокутську святкували День літа 9 серпня 2019

08 серпня 2019 року, насичено, енергійно та цікаво на центральній площі селища відсвяткували День літа. Захід відбувся за сприяння голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної та голови районної державної адміністрації Олексія Белоцького.

Святкування Дня літа розпочалося з дитячих розваг: безкоштовні атракціони та морозиво; анімація «Динозавр Бастер». У цей же час відбувалося розповсюдження та розіграш безкоштовної, безпрограшної лотереї. Гучний та веселий дитячий сміх, забавні ігри та щасливі очі дітей стали прикрасою свята.

До святкувань на запрошення місцевих жителів долучилася керівниця області Юлія Світлична. Під час урочистостей зі святкової сцени вона привіта всіх зі святом та вручила місцевим жителям почесні відзнаки Харківської ОДА.

За підтримки голови Харківської обласної адміністрації Юлії Світличної та за ініціативою голови Краснокутської районної державної адміністрації Олексія Белоцького краснокутчан та гостей селища розважали Ігор Діденко та Гліб Тимошенко. Дарували пісенні вітання народна артистка України Наталя Могилевська та популярний виконавець Роман Скорпіон.

Святкування тривало до пізнього вечора. Присутні милувалася лазер-шоу (балерини, роботи), кріо-шоу від компанії «Effects Show» та веселилася під гучну музику дискотеки від DJ Cоколов та MS Макс. Свято вдалося на славу.