Обговорено поточні питання на апаратній нараді

Обговорено поточні питання на апаратній нараді

Сьогодні, 12 лютого 2018 голова райдержадміністрації Олексій Белоцький провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Було підведено підсумок роботи за минулий тиждень та заплановані основні заходи на поточний період.

Зокрема, голова райдержадміністрації звернув увагу присутніх на підготовку  пакету документів з питань, запланованих для розгляду  на черговій сесії районної ради. Мова йшла, перш за все, про питання щодо внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2018 рік».

Також у ході наради Олексій Белоцький звернув увагу на організацію та проведення районних заходів на поточному тижні. «День вшанування учасників бойових дій на території інших держав – один із основних заходів цього тижня» - зазначив голова райдержадміністрації.

Крім того, обговорено ряд питань організації проведення  публічної дискусії у формі дебатів на тему децентралізації, що відбудеться 16 лютого 2018 в приміщенні Краснокутського РБК та  свята Масляної.