На Краснокутщині вшанували працівників сільського господарства

На Краснокутщині вшанували працівників сільського господарства

22 листопада перший заступник голови райдержадміністрації Олена Губарєва взяла участь в урочистостях з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Від імені голови РДА Олексія Белоцького Олена Юріївна привітала всіх присутніх зі святом, подякувавши усім аграріям району за працю, ініціативність, наполегливість, сприяння в матеріальному, культурному та духовному розвитку нашого краю, за небайдужість до розвитку соціально-бюджетної сфери.

«Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу! Це - свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це - свято дбайливих господарів, – відзначила перший заступник. - Бажаю міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру і злагоди у ваших родинах, благодатної ниви і щедрих врожаїв», - звернулася до працівників сільського господарства Олена Юріївна.

За досягнення високих показників у роботі, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району кращих трударів відзначено Почесними грамотами районної державної адміністрації.