Олена Губарєва привітала учасників конкусу впоряду та пісні в Краснокутській гімназії

Олена Губарєва привітала учасників конкусу впоряду та пісні в Краснокутській гімназії

 

День захисника України. Це свято відгукується в серці кожного українця, патріота нашої держави і звучить  в унісон і з стукотом сердець наших великих предків. Воно відзначається в Україні 14 жовтня - у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з  Днем Українського козацтва, і з  2015 року є державним святом.                                                                        

У Краснокутській гімназії з метою виховання у дітей та юнацтва активної громадянської позиції, національної гідності і самосвідомості, любові до своєї Батьківщини пройшов традиційний  конкурс козацької пісні і впоряду «Давайте разом заспіваєм, браття».                                                    

Почесними гостями заходу стали: перший заступник голови Краснокутської районної державної адміністрації Олена Губарєва та заступник голови Краснокутської районної ради Тетяна Краля. Почесними гостями – суддями конкурсу стали: підполковник Нефьодов Костянтин – військовий комісар Краснокутського районного військового комісаріату та старший лейтенант запасу Панчішний Євгеній – учасник антитерористичної операції на Сході України, голова Краснокутської районної спілки ветеранів  АТО.                                           

В своєму вітанні Олена Юріївна передала найкращі побажання зі святом від імені голови Харківської обласної державної адміністрації, депутата Харківської обласної ради Юлії Світличної та голови Краснокутської районної державної адміністрації Олексія Белоцького:  «Бути під Покровом, власне під захистом Богородиці та самим захищати рідну землю – ось філософський та сакральний зміст найголовнішого свята всіх людей, котрі відносять себе до козацького, українського роду, хто має честь називати себе захисником та майбутнім захисником України. Вітаю на святі наших захисників – воїнів антитерористичної операції та операції об’єднаних сил. Схиляю голову перед вашою мужністю, звитягою та героїзмом! Вірю у силу нескорених – вона непереможна! Приємно, що в Краснокутській гімназії День захисника України має славну традицію – проведення конкурсу впоряду і пісні «Давайте разом заспіваєм, браття», на якому майбутні захисники України демонструють свою вправність та готовність захищати Батьківщину. Тож, нехай переможе найсильніший!  Вітаю всіх зі святом, бажаю всім вам прихильності долі, міцного здоров’я, мирного неба, любові від тих, хто поруч…».

До вітальних слів приєдналась Тетяна Краля.

Учасниками  конкурсу козацької пісні і впоряду «Давайте разом заспіваєм, браття» традиційно стали учні 5-11 класів гімназії, які продемонстрували вміння та навички виконання стройового маршу повним складом класів по команді командира,  а також виконання маршової козацької пісні. Слід відзначити високий рівень підготовки кожного класу до участі в конкурсі.                                                                                               

Кращими було визнано 5А, 7-Б, 9-А та 10-Б класи Краснокутської гімназії. Кращими з кращих був визнаний 5А клас (класний керівник – Яковенко О.В.), який отримав спеціальну відзнаку – козацьку булаву.

Найзворушливішим етапом став флешмоб «Завдяки тобі», де учні пройшли святковою ходою, поклавши руку на серце, дякуючи захисникам України, присутнім на святі.