Перший заступник голови райдержадміністрації здійснила робочий візит до Краснокутської ДЮСШ

Перший заступник голови райдержадміністрації здійснила робочий візит до Краснокутської ДЮСШ

11 липня 2018 року відбулася робоча зустріч першого заступника голови райдержадміністрації Олени Губарєвої з директором Краснокутської дитячо-юнацької спортивної школи Анатолієм Акімовим. Під час зустрічі обговорили хід підготовки закладу до роботи в новому навчальному році.

«Голова облдержадміністрації Юлія Світлична велику увагу приділяє розвитку фізичної культури та спору, - підкреслила Олена Губарєва.- Залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою та спортом є одним із пріоритетних напрямків діяльності очільника області». Так у Краснокутську вже відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям для міні-футболу, на завершенні будівництво такого ж спортивного майданчика в Козіївці. 

Крім того, головою райдержадміністрації  Олексієм Белоцьким, за підтримки голови ХОДА Юлії Світличної, було ініційоване зведення сучасного фізкультурно-оздоровчого комплексу в Краснокутську. В якому будуть створені необхідні умови для занять з різних видів спорту для дітей та всіх мешканців.  На даний час вже закладені кошти на проектування об’єкта, і визначені джерела фінансування цього будівництва. Відповідно до проекту, будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу в Краснокутську розраховане на 2018-2019-й роки. Загальна вартість робіт – понад 20 млн. грн.  Проектна документація виготовлена та знаходиться на експертизі, після чого розпочнеться будівництво ФОКу.