Урочистою лінійкою відкрили І табірну зміну ДЗОЗ «Каразінський»

Урочистою лінійкою відкрили І табірну зміну ДЗОЗ  «Каразінський»

13 червня перший заступник голови Каснокутської райдержадміністрації Олена Губарєва взяла участь в урочистій лінійці з нагоди відкриття І табірної зміни. Олена Юріївна передала щирі вітання від депутата Харківської обласної ради від Краснокутського району Юлії Світличної та подарунки: ноутбук і спортивний інвентар, побажавши всім дітлахам веселого, змістовного і насиченого новими позитивними враженнями відпочинку.

За ініціативи голови Краснокутської районної державної адміністрації Олексія Белоцького у 2018 році ДЗОЗ «Каразінський» взяв участь у тендері, який проводив Департамент молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації вигравши дві тендерні зміни. Результатом роботи стала можливість оздоровлення 150-ти (по 75 в одній зміні) дітей Харківщини за бюджетні кошти.

З 10 по 30 червня працює перша табірна зміна, де відпочивають та оздоровлюються 100 дітей Харківщини:  20 - Краснокутського району, 40 -  з міста Харкова, 2 – з смт Коломак, 5 – з міста Валки та 8 - з міста Богодухів. Ще 23 путівки для оздоровлення дітей в ДЗОЗ «Каразінський» були придбані за кошти сільських та селищних рад нашого району  (10 – Краснокутської селищної ради, 3 – Костянтинівської селищної ради, 1- Козіївської сільської ради, 1 – Мурафської сільської ради, 2 – Китченківської сільської ради та 6 – Рябоконівської сільської ради). А також 2 путівки придбані за батьківські кошти.