Вітання голови РДА Юрія РАЇНИ з Днем Гідності та Свободи

Вітання голови РДА Юрія РАЇНИ з Днем Гідності та Свободи

Шановні земляки!

Щиро вітаю вас із Днем Гідності та Свободи.

Події двох майданів в Україні стали підтвердженням того, що українці є сильною, суверенною і незалежною нацією. Вперше на майдані в 2004 році. Вдруге на майдані Гідності та Свободи 2013-2014-го року.

Ми відродилися як сучасна європейська нація, нація гордих, вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу, державність і людську гідність. І сьогодні, в час змін, нашим святим обов’язком є відродження країни, утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

У День Гідності та Свободи ми вшановуємо мужніх патріотів, які віддали життя за незалежність України під час подій на Майдані та в зоні АТО. Дякую кожному з вас за патріотизм, за те, що робите все можливе, аби світ побачив нову Україну такою, яка формує нове обличчя демократичної Європи.

Закликаю вас до миру, порозуміння й згуртованості. Зичу міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі та віри у краще майбутнє нашої країни, нашого рідного краю.

Слава Україні! Слава її Героям!

 

 

З повагою

голова районної державної адміністрації                            Юрій РАЇНА