Завершується капітальний ремонт будинку культури у Колонтаєві

Завершується капітальний ремонт будинку культури у Колонтаєві

Сьгодні, 02 грудня, голова райдержадміністрації Олексій Белоцький проконтролював хід виконання робіт з відновлення осередку духовності Колонтаєва – сільського будинку культури.
Відродження сільського клубу розпочалося восени минулого року. До того часу у Колонтаєві ніде було проводити культурно-масові заходи. Проте мрія стала реальністю після того, як під час робочого візиту до Колонтаївської сільської ради до Олексія Белоцького звернулася група місцевих жителів, які загострили увагу на необхідності вирішення питання щодо ремонту сільського будинку культури. 
Вислухавши цю проблему, Олексій Олександрович ініціював відновлення культурного осередку села і наразі, закінчуються роботи по відновленню будівлі, яка не бачила жодних капіталовкладень вже багато років. Здійснили заміну шатрової покрівлі з улаштуванням металопрофілю, улаштування відмостки, встановили віконні та дверні блоки. Виконали внутрішні роботи: повністю замінили електропроводку та світильні прилади, встановили опалення, оновили підлогу, поштукатурили стіни. У залі з’явилися нові зручні крісла для глядачів. Навколо будівлі з’явилися тротуарні доріжки, а для самих маленьких шанувальників мистецтва – дитячий майданчик.
Громада села Колонтаїв з нетерпінням чекає завершення ремонтних робіт аби зустріти новорічні свята у реконструйованому приміщенні.