Вперше за 25 років в Краснокутському районі система електропостачання була модернізована

Вперше за 25 років в Краснокутському районі система електропостачання була модернізована

Про це та про питання, що довгий час не вирішувались, але мають вже позитивний результат - голова районної державної адміністрації Олександр Марчук:

1. Вперше за роки незалежності України в Краснокутському районі була модернізована система електропостачання. Таких масштабних робіт із заміни застарілих опор та дротів не проводили в районі останні 25 років.

2. Ми винайшли шляхи відновлення будівництва каналізаційних мереж по вул. Першотравневій та Дачній, замороженого багато років тому. По завершенню робіт планується підключити 6 багатоквартирних житлових будинків по вул. Першотравневій та жителів приватного сектору, які виявлять бажання під'єднатися до каналізаційної мережі. На 2016 рік надані пропозиції щодо закінчення будівництва 70 метрів каналізаційних мереж.

3. Завдяки залученим інвесторським коштам вдалося здійснити капітальний ремонт системи водогону с. Водяна на суму 650,0 тис.грн. Відтепер ще 150 домоволодінь мають змогу користуватися водою в своїх помешканнях.

4. Розпочато в 2015 році й закінчиться в 2016 році будівництво каналізаційних мереж у селищі Краснокутську.

5. Був здійснений капітальний ремонт системи опалення у Козіївському ДНЗ на суму 401,72 тис.грн.

6. Мабуть, однією з найбільших проблем району є стан дорожнього покриття. Тому, у межах доступних фінансових можливостей, було здійснено капітальний ремонт доріг комунальної власності у с. Пархомівка по вул. Конторська та вул. Кооперативна, у с. Олексіївка по вул. Гайдая, в                      смт. Краснокутськ по вул. Комсомольській та об’їзної дороги.

7. Ми постійно працюємо в напрямку пошуку інвестицій. Залучення позабюджетних коштів в економіку району сприяє частковому вирішенню багатьох проблем. Ми маємо досвід участі у ПРООНівських грантових проектах, проектах німецького Фонду Гайнріха Бьолля, Державного фонду регіонального розвитку, Європейського інвестиційного банку.

У 2015 році Краснокутський район узяв участь у конкурсі міні-проектів Харківської обласної ради «Разом у майбутнє». У поточному році кількість учасників трохи збільшилась.

Щорічно між районною державною адміністрацією та нафтовидобувними компаніями, що розташовані на території району, укладаються договори соціально-економічного розвитку.

Окрім того, завдяки депутату Харківської обласної ради Ю.О. Світличній у 2015 році з обласного бюджету було залучено понад 13 млн. грн. на розвиток об’єктів соціально-економічного значення. Разом з Харківською обласною державною адміністрацією ми визначили перелік об’єктів, що будуть відновлені чи реконструйовані в 2016 році за рахунок коштів обласного бюджету.

Ми сьогодні робимо все для того, щоб Краснокутщина стала комфортною для проживання місцевих жителів і туристично-привабливим куточком Харківщини. Починаємо з малого – з чистого довкілля. В планах на 2016 рік є придбання комунальної спецтехніки – сміттєвоза.

Якщо ж говорити про глобальні проекти, то перш за все - це благоустрій центру Краснокутська, а саме, облаштування дитячого парку, щоб він став справжнім місцем відпочинку для батьків та дітей. Також, є бачення того, як оформити центральну площу селища. Незабаром, замість бетонної брили, що залишилась від колишнього пам’ятника Леніну, з’явиться місцева пам’ятка… Тощо… 

PS. 16 квітня 2016 року відбудеться Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» та дня благоустрою». Закликаємо колективи підприємств, установ та організацій, а також населення району  взяти активну участь у цьому важливому еколого-просвітницькому заході