До роботи в новому навчальному році та осінньо-зимовий період 2015-2016 рр. підготовлено 27 навчальних закладів, що становить 100%

До роботи в новому навчальному році  та  осінньо-зимовий період 2015-2016 рр.  підготовлено  27 навчальних закладів, що становить 100%

Про це повідомила 02 грудня 2015 року на розширеній апаратній нараді районної державної адміністрації начальник відділу освіти райдержадміністрації Олена Медяник.

До роботи в новому навчальному році  та  осінньо-зимовий період 2015-2016 рр.  підготовлено  27 навчальних закладів, що становить 100%  від потреби. У всіх навчальних закладах  утеплено двері, вікна, теплотраси   та в межах компетенції відремонтовано системи опалення та водопостачання і водовідведення

Після закінчення терміну дії договору оренди (01.07.2015) влітку цього року була проведена робота щодо передачі котелень із оренди ТОВ «Котельні лікарняного комплексу» до відділу освіти.  

На даний час в підпорядкуванні відділу освіти знаходиться  16 топкових, в період підготовки до роботи в осінньо-зимовий період була проведена значна робота в котельнях,  які було вилучено з оренди, а саме проведено реконструкцію вузла обліку газу в котельні В’язівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  закуплено та замінено три  автоматики в Колонтаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів, дві автоматики в топковій Городнянської ЗОШ І-ІІ ступенів, дві автоматики Мирнянської філії Мурафської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Проведено повірку манометрів, сигналізаторів загазованості, лічильників обліку газу. Придбано коректори об’єму газу (Козіївська ЗОШ І-ІІІ ст.. Дублянська ЗОШ І-ІІІ ст.. Городнянська ЗОШ І-ІІ ст..).

Заключено договора на технічне обслуговування топкових з ПАТ «Харківгаззбут».

 З 15 жовтня по 31жовтня 2015  в закладах освіти були  осінні канікули, в зв’язку з цим опалювальний період розпочато з 01 листопада 2015, що дало змогу зекономити значну суму  коштів по  енергоносіях.

В період підготовки отримано та оформлено всі дозвільні  документи  до початку опалювального сезону.

В рамках організаційних  заходів проведено  корегування енергетичного паспорта, а також розроблено  і погоджено  в установленому порядку норми питомих витрат  паливно-енергетичних матеріалів на 2015 рік.

Розроблено та затверджено  план заходів з енергозбереження із забезпеченням зменшення витрат на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

Укладено договори по кожному  виду енергоносіїв у межах встановлених бюджетним призначенням, обґрунтованих лімітів споживання з урахуванням необхідності жорстокої економії коштів на період опалювального сезону.