Очільник району зустрівся з трудовим колективом районного сектору Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій

Очільник району зустрівся з трудовим колективом районного сектору Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій

Очільник району Олександр Марчук 14 травня 2015 року зустрівся з трудовим колективом районного сектору Головного управління державної служби. В ході заходу Олександр Марчук розповів присутнім, про заходи проведені районною державною адміністрацією в 2014 році для покращення соціально-економічного стану району.

Завдяки проведеній роботі по наповненню бюджету - бюджет був виконаний і станом на 01.01.2015 отримано майже 4 млн. грн. вільних залишків.

Основним завданням в минулому році було проведення заходів щодо економії бюджетних коштів. В зв'язку з цим у закладах освіти та закладах охорони здоров'я було проведено ряд заходів по енергозбереженню, а саме: заміна вікон, ремонт даху.

Для закладів освіти було придбано мультимедійні дошки та проектори.

В закладах охорони здоров'я проведені роботи по ремонту водопровідної та каналізаційної системи.

В планах на майбутнє ремонт даху  у спортзалі Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, облаштування парку відпочинку у смт Краснокутськ, відкриття додаткової групи у ДНЗ № 1 та інші.

Під час зустрічі обговорювалися проблемні питання. Актуальним залишається питання незадовільного стану доріг у Краснокутському районі.