Відбулися змагання з волейболу

Відбулися змагання з волейболу 4 березня 2020

Спортивне життя в районі 2020 року розпочалося з традиційних змагань з волейболу. Так згідно з календарним планом проведення спортивно-масових заходів в Краснокутському районі 22 лютого в спортивній залі Краснокутської гімназії були проведені районні змагання з волейболу серед чоловічих команд. В спортивному заході взяли участь п’ять команд: Краснокутської селищної ради № 1, № 2, с. Дублянка № 1, № 2, команда Краснокутського професійного аграрного ліцею. Судили змагання Станіслав Лісняк та Анатолій Гречкін.

За підсумками турнірної таблиці перемогла команда Краснокутської селищної ради №1. Призерами змагань стали команди Краснокутського професійного аграрного ліцею (ІІ місце) та Краснокутської селищної ради № 2 (ІІІ місце). Переможці та призери нагороджені грамотами, медалями, кубками від голови районної державної адміністрації.

29 лютого в спортивній залі Краснокутської гімназії були проведені районні змагання з волейболу серед жіночих команд, присвячених Міжнародному дню 8 Березня. Призерами змагань стали команди Краснокутської селищної ради та Краснокутського ЦДЮТ. Переможцем змагань стала команда з с. Качалівка. Команди були нагороджені медалями та кубками від голови районної державної адміністрації Олексія Белоцького.

Бажаємо нашим спортсменам успіхів на шляху до перемог!