Отримано дозвіл на початок будівництва ФОКу в Краснокутську

Отримано дозвіл на початок будівництва ФОКу в Краснокутську 8 листопада 2018

У Харківській області триває ініційований головою ХОДА Юлією Світличною процес будівництва об’єктів спортивної інфраструктури. 

Краснокутщина не залишається осторонь. Дев’ять місяців підготовчого періоду позаду. Нарешті отримано дозвіл на початок будівництва на території нашого селища унікального спортивного об’єкта – сучасного фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОКу). Вже розроблена необхідна документація, проведені тендерні торги та розпочате саме будівництво. Зводиться ФОК у центральній частині селища, а саме по вулиці Єдності поблизу Краснокутської гімназії та Краснокутського дошкільного навчального закладу № 1 на ділянці, загальною площею 0,6 га.

Даний проект реалізовується по всій Харківській області завдяки сприянню голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, пріоритетом у політиці якої є відновлення та розбудова соціальної та спортивної інфраструктури Харківщини.

«У нас дуже спортивний район і селище, тепер буде можливість проводити спортивні заходи як місцевого, так і обласного рівня, - зазначив голова Краснокутської РДА Олексій Белоцький, відвідавши будівельний майданчик. - Тут зможуть тренуватися школярі, і їхні батьки будуть знати, що діти не на вулиці, а зайняті спортом. ФОК важливий також як соціальний об'єкт, адже відвідувати його зможуть всі жителі району».

Тож у Краснокутському районі з нетерпінням чекають на відкриття нового спортивного комплексу.