Кубок Пам’яті О. Скоробагатька другий рік поспіль отримала команда Мурафської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кубок Пам’яті О. Скоробагатька другий рік поспіль отримала команда Мурафської ЗОШ І-ІІІ ступенів

08 лютого 2018 року на базі Пархомівської ЗОШ відбувся восьмий щорічний районний турнір з баскетболу пам’яті  Олександра Скоробагатька.

Турнір був започаткований у 2010  році з метою пропаганди баскетболу, як важливого засобу виховання здорового способу життя, розвитку цього виду спорту  в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, і найголовніше - вшанування пам’яті випускника Пархомівської загальноосвітньої школи - Олександра Скоробагатька, який трагічно загинув. Цього року турнір був також приурочений відкриттю ХХІІІ зимових Олімпійських ігор, бо проходив напередодні їх урочистого відкриття. Учасниками турніру стали 5 команд юнаків та 3 команди дівчат.

За підсумками проведення турніру серед хлопців:

І місце – команда Мурафської ЗОШ

ІІ місце – команда Костянтинівської ЗОШ

ІІІ місце – команда Пархомівської ЗОШ

Серед дівчат:

І місце – команда Мурафської ЗОШ

ІІ місце – команда Пархомівської ЗОШ

ІІІ місце – команда Колонтаївської ЗОШ

Переможці та срібні призери змагань отримали медалі від відділу культури, молоді та спорту.

Згідно умов проведення турніру в кожній команді були визначені кращий гравець та кращий бомбардир. Ці звання отримали учні нашого району:

«Кращий гравець турніру»

Анохін Руслан (Костянтинівська ЗОШ), Сургай Максим та Юхно Маргарита (Мурафська ЗОШ), Зосим Ярослав та Троцька Альона (Пархомівська ЗОШ), Колісник В’ячеслав та Александрова Ангеліна (Колонтаївська ЗОШ), Кочмарський Михайло (Олексіївська ЗОШ).

«Кращий бомбардир турніру»

Дякуненко Едуард (Костянтинівська ЗОШ), Вовченко Костянтин та Бідило Тетяна (Мурафська ЗОШ), Хохотва Владислав та Неліпа Юлія (Пархомівська ЗОШ), Семененко Владислав та Благодир Наталія (Колонтаївська ЗОШ), Пономаренко Іван (Олексіївська ЗОШ).