Безкоштовну медичну консультацію отримали маленькі мешканці району

Безкоштовну медичну консультацію отримали маленькі мешканці району

11 липня, за сприяння депутата обласної ради Юлії Світличної та ініціативи очільника Краснокутського району Олексія Белоцького, в приміщенні дитячої консультації Краснокутської ЦРЛ відбувся консультативно-діагностичний прийом спеціалістів Харківської обласної дитячої клінічної лікарні № 1.

Під час прийому, який здійснювали 6 висококваліфікованих спеціалістів у складі лікаря-гастроентеролога, пульмонолога, кардіолога, ендокринолога, отоларинголога та офтальмолога, було оглянуто 149 дітей з гострою та хронічною патологією. Крім того, медики проконсультували дітлахів із важкою соматичною патологією, які перебувають на лікуванні у дитячому відділенні ЦРЛ.

За результатами медичного огляду маленьким пацієнтам призначили амбулаторне лікування. Частина дітей була направлена на додаткове обстеження і лікування в обласні дитячі лікувальні заклади.

Значну роль у підготовці виїзного прийому спеціалістів виконали сімейні лікарі Краснокутського району. Зокрема, дітям заздалегідь були проведені усі необхідні лабораторні та ультразвукові обстеження.

«Усі ми – і діти, і батьки, і лікарі з медсестрами – отримали величезне задоволення від спілкування з професіоналами своєї справи, від їх кваліфікованої консультації, – ділиться враженнями лікар-педіатр Краснокутської ЦРЛ Тетяна Миколаївна Лупаренко. – Ці виїзні прийоми насправді мають неабияке значення для нас. Адже вони дозволяють вирішувати проблеми дитячого здоров’я тут, на місці, не виїжджаючи до обласного центру»

Спеціалісти третинного рівня медицини теж залишилися задоволені проведеним прийомом. Вони відмітили високий рівень організації виїзної роботи та виразили своє щире захоплення чуйним, порядним та відповідальним колективом Краснокутської центральної районної лікарні. А ще обласних лікарів приємно вразила чистота та охайність приміщення дитячого відділення ЦРЛ, яке нещодавно відремонтували, і де самі стіни – із малюнками улюблених дитячих героїв знімають душевну напругу і створюють по-справжньому безтурботну атмосферу дитинства.