Відкрили нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Колонтаїв

Відкрили нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Колонтаїв

Для громади Колонтаївської сільської ради 18 квітня 2019 року стало урочистим та святковим, адже саме цього дня відкрили нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Колонтаїв.

На урочисте відкриття медичного закладу завітали заступник голови ХОДА Михайло Черняк, голова Краснокутської РДА Олексій Белоцький, Колонтаївський сільський голова Леонід Гончаренко.

«Будівництво сільських амбулаторій – це завдання, яке поставив перед нами Президент України Петро Порошенко. Питання будівництва сучасних медичних закладів на Краснокутщині було вирішено за сприяння голови Харківської державної адміністрації Юлії Світличної», - зазначив заступник голови ХОДА Михайло Черняк.

Голова Краснокутської районної адміністрації Олексій Белоцький відмітив, що в умовах реформування первинної ланки медицини час вимагає нових підходів до обслуговування, надання пацієнтам більш якісних послуг, за новими стандартами, на більш достойному рівні. «Ми пишаємося тим, що за сприяння Юлії Олександрівни, яка завжди опікується медициною Краснокутщини, сьогодні у Колонтаєві відчиняє двері медичний заклад європейського зразка», - додав очільник району.

Сучасна амбулаторія у Колонтаєві збудована «з нуля» на земельній ділянці площею 0,25 га. Будівля складається з амбулаторії та житла для медика та має площу 410,0 м2. До складу амбулаторії входять кабінет лікаря; кабінет для щеплень; стоматологічний  кабінет та санвузли. До складу житлової частини входять дві спальні, кухня-студія, ванна кімната та санвузол. Крім того, сімейний лікар отримає присадибну ділянку для ведення підсобного господарства.

Новозбудована амбулаторія забезпечена сучасним автомобілем Renault Duster. Тож пацієнти з найвіддаленіших сіл зможуть отримати кваліфіковану медичну допомогу у будь-який час доби.

Для потреб амбулаторії придбані меблі, устаткування та обладнання: глюкометр, вимірювач артеріального тиску, електрокардіограф, світильник операційний, пульсоксиметр та ін. (загалом 27 позицій).

«Особливу подяку висловлюємо голові Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличній за постійну підтримку та допомогу в реалізації проекту з будівництва сучасної амбулаторії у Колонтаєві», - відмітила у своєму виступі головний лікар КНП «ЦПМСД Краснокутського району» Валентина Лісняк.

«Радісно спостерігати за отриманим результатом, адже дана амбулаторія є запорукою підтримки розвитку села та яскравим прикладом того, як разом можна робити великі справи на благо громади, досягати результатів і доводити заплановану справу до кінця», - додала Валентина Василівна.