Впровадження медичної реформи у Краснокутському районі

Впровадження медичної реформи у Краснокутському районі

21 лютого 2018 року голова райдержадміністрації Олексій Белоцький провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації  за участю головного лікаря КЗОЗ «ЦПМСД Краснокутського  району» Валентини Лісняк.

Під час наради було розглянуто питання щодо впровадження медичної реформи у Краснокутському районі.

Головний лікар зазначила,  що для сталого функціонування первинної медицини в умовах реформування необхідно провести зміни в організаційно-правовій формі КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Краснокутського  району» та реорганізацію, шляхом перетворення в Комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Краснокутського  району».

Під час наради було обговорено важливі питання стосовно приведення матеріально-технічного забезпечення закладу у відповідність до Табелю технічного оснащення. Зазначено про необхідність інформування мешканців району щодо підписання  Декларацій про вибір лікаря первинної допомоги.

Олексій Белоцький звернув увагу присутніх на необхідність проведення організаційно-правових зміни на первинній ланці медицини у Краснокутському районі та підтримав надані пропозиції.