Оздоровлення дітей району влітку 2017 року

Оздоровлення дітей району влітку 2017 року

Про стан роботи щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2017 року на розширеній апаратній нараді 19 липня 2017 року доповіла головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації В.А. Дмитрюк.

В районі працювало 15 таборів з денним перебуванням, в яких відпочило 1287 дітей. Вартість харчування на одну дитину складала 14 грн. 00 коп. Заклади відпочинку працювали в одну зміну, тривалість якої складала 14  днів, режим роботи 6 годин.

З 16 червня по 06 липня 2017 року працював дитячий позаміський оздоровчий заклад «Каразінський», у якому оздоровилося 79 дітей Краснокутського району та районів Харківської області.

Табір працював з дотриманням всіх санітарно-гігієнічних норм, діти забезпечувалися якісним вітамінізованим харчуванням. Постійно контролювався стан організації харчування, дотримання технологій приготування страв, умови та терміни зберігання продуктів. У таборі проводився комплекс заходів санітарно-просвітницької направленості: проводилися бесіди «Бути здоровим модно», «Як зберегти своє здоров’я», «Профілактика інфекційних захворювань» та інше. Для забезпечення відповідного санітарно-гігієнічного стану території було заключено договір про надання послуг з видалення рідких та твердих побутових відходів з Виробничим управлінням житлово-комунального господарства Краснокутського району

Про якість надання оздоровчих послуг дітям свідчать і обсяги фінансування оздоровлення однієї дитини. В поточному році вартість харчування на одну дитину складала 96 гривень.

Добір кваліфікованих педагогічних кадрів для роботи у таборі проводився з числа вчителів та студентів педагогічних вузів, що мають досвід роботи та позитивно зарекомендували себе у професійній діяльності.

На утримання та функціонування ДЗОЗ «Каразінський» та роботу таборів з денним перебуванням використані кошти з місцевого бюджету в сумі 535,9 тис.грн., позабюджетні кошти у сумі 280,8 тис.грн. Всього було використано 816,7 тис.грн.

Дітям  Краснокутського району, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки були надані послуги з оздоровлення за кошти державного та обласного бюджетів в таборах в межах та поза межами Харківської області, а саме:  «Таврія»-19, «Олімпія»-4, «Молода гвардія»-2,   «Перлина Чорномор’я» - 10,  санаторій «Ялинка»-9,  «Золотий колос» - 6, «Патрія» - 8, «Ромашка»-6,  «Артек» - 7, «Лісова пісня»- 4, «Лісова галявина» -  3. Всього: 78 дітей.

З них : діти сироти та діти позбавлені батьківського піклування – 20, учасників АТО – 10, діти з малозабезпечених сімей – 7, з багатодітних сімей – 7, діти. що знаходяться на диспансерному обліку – 5, діти внутрішньо переміщених осіб – 2, творчо-обдаровані діти – 26, діти-інваліди – 1. У серпні 46 дітей пільгових категорій будуть оздоровлюватися в таборах в межах та поза межами Харківської області за кошти обласного бюджету.

Станом на 25 число кожного місяця передається оперативна інформація  до Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації щодо перебігу літньої оздоровчої кампанії.