«Каразінський» буде з басейном!

«Каразінський» буде з басейном!

Велика перерва від занять у літній період є важливим етапом для зміцнення здоров’я школярів. Довгоочікуване літо для них - це пора фізичного загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, позитивних емоцій, творчості й активного пізнання світу.

І як добре, що Краснокутщина має свій дитячий заміський оздоровчий заклад “Каразінський”, у якому школярам створені умови саме для отримання вищеперерахованих очікувань від літа.

20 червня поточного року відбулось урочисте відкриття першої табірної зміни «Каразінського», на яку прибули 79 допитливих дітлахів, жителів нашого району, області та які вже за кілька днів перебування у таборі вважають себе аборигенами.

Свято розпочалося урочистим виходом його жителів. На святковій лінійці вишикувались 4 загони: “Блакитно-жовті”, “Серця країни”, “Українці”, “України сини і доньки”. Командири загонів здали рапорти.

На цей захід завітали почесні гості, що додало особливо святкового настрою: голова Краснокутської райдержадміністрації О.С. Марчук, заступник голови Краснокутської районної ради Т.В. Краля і начальник відділу освіти Краснокутської РДА О.Г. Медяник, які приїхали з найкращими побажаннями та подарунками. 

Несподіваним, а тому особливо приємним для нинішніх і майбутніх вихованців «Каразінського» став дарунок від райдержадміністрації - сертифікат на облаштування басейну, вручений під час урочистостей Олександром Марчуком. Це стало можливим дякуючи сприянню Олександра Марчука та вирішення усіх організаційних питань, пов’язаних з виділенням додаткових коштів з районного бюджету на придбання цього обладнання.

З подарунками – настільними іграми, приїхала й родина Чернишів, а сім’я Пушкарів пригостила всіх дітей солодощами.

Користуючись нагодою,  директор табору Світлана Миколаївна Колісник висловила подяку всім, хто доклав зусиль, щоб табір став таким красивим та привабливим, яким він є зараз, а звертаючись до дітлахів, директор табору побажала їм активної участі у громадському житті та побільше яскравих вражень.

Після лінійки всі стали учасниками святкового концерту. І чого тут тільки не було: і запальні танці, і мелодійні пісні, і інсценування казок. Діти весь вечір демонстрували свої таланти. У цілому, зворушлива атмосфера урочистого заходу, море посмішок, щирих побажань та привітань, радісні обличчя, як дітей, так і дорослих свідчили про те, що свято відкриття першої зміни в “Каразінському” стало ще однією яскравою сторінкою в житті табору.

Сподіваємось, що відпочинок дітей надовго залишиться в пам’яті та їхніх серцях.

Посткриптумом зазначимо, що за постійної підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Ю.О. Світличної, голови райдержадміністрації О.С. Марчука для зміцнення матеріально-технічного забезпечення табору постійно виділяються кошти з різних джерел фінансування.

Й цього року теж з районного бюджету виділені кошти в сумі: на електромонтажні роботи в будівлі ДЗОЗ «Каразінський» - 32,0 тис. грн..; на придбання двох тенісних столів – 10,8 тис. грн.; на басейн каркасний - 34,0 тис. грн.