Оздоровча кампанія успішно розпочалася

Оздоровча кампанія успішно розпочалася

29 травня 2017 року розпочали свою роботу 15 таборів з денним перебуванням дітей на базі загальноосвітніх навчальних закладів. Протягом 14 днів вихованці таборів відпочинку матимуть змогу цікаво й насичено провести частину літніх канікул,  бо на них чекають цікаві зустрічі, змістовне дозвілля, смачні сніданки та обіди, екскурсії рідним краєм та ще багато захоплюючих заходів.

У перший день роботи закладу відпочинку «Джерело», що працює на базі Краснокутської гімназії, відбулась цікава зустріч, організована за ініціативою та за підтримки  голови Краснокутської районної державної адміністрації Олександра Марчука. До вихованців табору завітали начальник Департаменту авіації спеціального призначення ТО «Цивільний повітряний патруль» Ю.Б.Покусай та співробітник Департаменту С.С.Оборончук.

Гості розповіли дітям  про особливості своєї роботи, зокрема, про розшук дітей, які загубились. Під час жвавого обговорення почутого, службовцями були надані рекомендації щодо поведінки в екстремальній ситуації: як здобути питну воду, як сповістити про своє місцезнаходження патрулю, як поводитись, щоб зберегти спокій та не розгубитись.

То ж залишається побажати дітлахам: якщо пригод, то безпечних і цікавих, а зустрічей - корисних та пізнавальних.