В навчальних закладах Краснокутського району пройшли заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

В навчальних закладах Краснокутського району пройшли заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 - лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору 21 листопада 2016 року в навчальних закладах Краснокутського району пройшли заходи з нагоди  Дня Гідності та Свободи: загальношкільні лінійки, години спілкування, бесіди, засідання «круглих столів», лекції, присвячені революційним подіям 2004 року та Революції Гідності.

Були організовані  учнівські конференції, перегляд документальних фільмів та урочистості за участю учасників антитерористичної операції на Сході України, представників волонтерських рухів.

У музеях та бібліотеках навчальних закладів району були організовані тематичні виставки художньої літератури, історичних документів та публікацій відповідної тематики.

Хвилиною мовчання учні вшанували пам'ять про героїв Революції, які віддали своє життя за права і свободу людини і громадянина, національних інтересів нашої держави.

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.