Представники Краснокутщини взяли участь у черговій звітно-виборній Конференції Харківської обласної федерації футболу

Представники Краснокутщини взяли участь у черговій звітно-виборній Конференції Харківської обласної федерації футболу

21 листопада 2016 року представники Краснокутщини взяли участь у черговій звітно-виборній Конференції Харківської обласної федерації футболу, що проходила у конференц – залі Харківської обласної федерації футболу. На вищезазначений захід було запрошено 68 делегатів. На порядок денний Конференції було винесено десять питань.

Привітав делегатів віце - президент федерації футболу України Костюченко Вадим Костянтинович та начальник Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації Кириленко Віталій Володимирович. Нагороди отримали кращі представники аматорського футболу Харківської області та дитячий футбольний клуб «Мрія» з м Куп’янськ.

Присутні на Конференції прослухали звіт про діяльність ХОФФ за період з 16 листопада 2012 по 21 листопада 2016 року, звіт ревізійної комісії про фінансово-господарську діяльність за вищевказаний період.

Головою Харківської обласної федерації футболу одноголосно був обраний Красніков Євгеній Олексійович та Виконавчий комітет федерації.

Новообраному складу обласної федерації футболу бажаємо успіху в розвитку футболу на Харківщині!