ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЙНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ

Краснокутська районна державна адміністрація Харківської області в межах компетенції забезпечує приймання та розгляд повідомлень від осіб, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» посадовими особами районної державної адміністрації.

Будь-яка особа за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, має право повідомити про порушення вимог Закону "Про запобігання корупції" посадовою особою районної державної адміністрації. Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави відповідно до чинного законодавства.

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, щодо державних службовців структурних підрозділів районної державної адміністрації, посадових та службових осіб юридичних осіб сфери управління районної державної адміністрації.

Всі повідомлення розглядаються працівниками сектору з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації згідно з вимогами законодавства.

 

Повідомити про корупційне правопорушення 

 

Електронна пошта:  krasnokutska@rda.kh.gov.ua

Телефон: 3 13 01